MAŁA SZKOŁA - GWARANCJĄ

SUKCESU I BEZPIECZEŃSTWA

TWOJEGO DZIECKA

Dyrektor oraz nauczyciele klasy ,,O" i ,,I"

Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 8

im. ,,Przyjaciół Dzieci” w Radomsku

serdecznie zachęcają Państwa

z dziećmi  5, 6 i 7 – letnimi

(urodzonymi w 2017, 2018 i 2019 roku)

DO ZAPISANIA SWOJEJ POCIECHY

W NASZEJ SZKOLE

OFERUJEMY

W TRAKCIE ROKU SZKOLNEGO:

• 5-godzinny cykl zajęć (wraz z bezpłatnymi zajęciami dodatkowymi m.in. zajęcia rytmiczno -muzyczne, zajęcia z języka angielskiego, gimnastykę korekcyjną, zajęcia komputerowe)
          • Pomoc psychologiczno - pedagogiczną ( w tym zajęcia wspomagające rozwój dziecka m. in. zajęcia logopedyczne, dydaktyczno - wyrównawcze)
          • Oprócz programu szkoła zapewnia dodatkowe bloki tematyczne doskonale przygotowujące dziecko do rozpoczęcia nauki w klasie pierwszej
          • Zerówka doskonale przygotowana do przyjęcia 5 -latków: wyposażona w zabawki edukacyjne zrefundowane przez Unię Europejską i kąciki tematyczne budzące zainteresowania dzieci (m.in. kącik literacki, matematyczny, przyrodniczy, zabawki rozwijające wyobraźnię dziecka itp.)
          • Zapewniamy konkursy nagradzane dyplomami
          • Wykonujemy z dziećmi: kanapki, sałatki owocowe i warzywne, galaretki itp.
          • Gwarantujemy wspaniałą zabawę na każdą okoliczność m.in: Mikołajki, Bal Sylwestrowy, Dzień Babci i Dziadka itp.
          • Bogatą bazę dydaktyczną
          • Nową Ekopracownię
          • Profesjonalną Pracownię Informatyczną
          • Zajęcia ze specjalistami: nauczycielami współorganizującymi procesy kształcenia, dogoterapeutą, Trenerem Umiejętności Społecznych
          • Jako jedyni w mieście oferujemy śniadania dla klasy "0"
          • Szeroki wachlarz zajęć pozalekcyjnych: cykliczne warsztaty z robotyki, cykliczne warszaty artystyczne, naukę gry w tenisa
          • plac zabaw i bezpieczny teren rekreacyjny
          • Indywidualizację nauczania, odkrywanie i wspieranie talentów

ZAPEWNIAMY:

• Miłą, rodzinną i przyjazną dziecku atmosferę, naukę w niedużej grupie, budynku otoczonym zielenią
          • Opiekę świetlicową od godziny 8:00 do godziny 16:00 (z bezpłatnym podwieczorkiem)
          • Wyżywienie w stołówce szkolnej (herbata, śniadania i obiady dwudaniowe)

Radomsko ul. M. Reja 81

tel. 44  685- 46 - 25

pokaz szkoły na obecnej stronie internetowej:

www.psp8radomsko.edupage.org

ZOBACZ  NAS  NA  Facebooku

Chcesz wiedzieć więcej?

Możesz porozmawiać z wychowawcami 13 lutego 2024r.

DOKUMENTY REKRUTACYJNE DO POBRANIA W SEKRETARIACIE ORAZ ZE STRONY INTERNETOWEJ SZKOŁY - ZAKŁADKA REKRUTACJA